Wan-Bissaka bude kvůli trestu chybět Manchesteru United ve dvou duelech LM

29. září 2021 14:51

Fotbalový obránce Aaron Wan-Bissaka z Manchesteru United dostal od UEFA dvouzápasový trest za vyloučení v utkání Ligy mistrů proti Young Boys Bern. Vedle dnešního duelu s Villarrealem nebude moci nastoupit ani v příštím utkání proti Atalantě Bergamo.

Phil Noble, Reuters

Třiadvacetiletý hráč dostal červenou kartu po 35 minutách hry za stavu 1:0 pro United za faul na Christophera Martinese. Oslabený anglický vicemistr pak ve druhé půli vedení neudržel a prohrál po brankách Moumino Ngamaleua a Jordana Siebatcheua 1:2.

Tresty za výtržnosti fanoušků během vzájemného utkání v Evropské lize dostaly týmy Leicesteru a Neapole. "Lišky" musejí zaplatit pokutu 17.200 liber (507.000 korun), jejich italský protivník polovinu. Neapol musí navíc uhradit dalších 4300 liber (127.000 korun) a zaplatit opravy zdemolovaných částí stadionu Leicesteru. Utkání skončilo 2:2.

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.