VIDEO: Ostuda! Tvrdé jádro fandů Chelsea v Paříži hajlovalo, pak se popralo s chuligány PSG

3. dubna 2014 10:42 - Paříž

Fotbalová Chelsea si odvezla z Paříže porážku od PSG 1:3 a ve francouzské metropoli jí navíc stihli udělat ostudu i chuligáni z řad tvrdého jádra fanoušků, kteří se ještě před středečním čtvrtfinálovým duelem Ligy mistrů stihli poprat s příznivci PSG a provolávat rasistické urážky.

Podle britského listu Daily Mail se do násilností pustily stovky příznivců Chelsea, kteří mimo jiné demolovali vybavení kaváren a obchodů.

Nejhorší nepokoje se strhly v Rue St. Denis, populární ulici s mnoha bary a restauracemi. Podle listu zde zhruba čtyři stovky fanoušků Chelsea také provolávali nacistický pozdrav „Sieg Heil". Bitka trvala zhruba tři minuty.

Fanoušci Chelsea dostali k dispozici jen 2000 vstupenek, ale další tisícovky do Paříže dorazily i bez lístku. Policie také zjistila, že zhruba tři sta členů tvrdého jádra příznivců Chelsea přicestovalo přes Belgii, aby se vyhnulo identifikaci.

Pařížská policie po incidentu uvedla, že z bitky si několik osob odneslo vážná zranění. Mluvčí policie sdělil, že zhruba stovka fanoušků PSG napadla své protějšky z Chelsea na několika předem domluvených místech.

roj, Sport.cz

Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..