Spartak výkonem proti Liberci podle ruského tisku neoslnil

24. srpna 2006 10:02 - MOSKVA

Ruské deníky ve čtvrtek oslavují postup Spartaku Moskva do Ligy mistrů a připomínají, že se do elitní společnosti dostal poprvé po čtyřech letech. Zároveň však poukazují na to, že stejně tak se mohli ve středu radovat fotbalisté Liberce.

Sport Express napsal, že domácí nijak neoslnili a že takový výkon by příště nestačil. "Po většinu utkání Spartak v Lize mistrů nebyl. Takhle ho dál nikdo nepustí," zdůraznil deník, že v základní skupině přijdou těžší soupeři. Ocenil však, že pod vedením nového trenéra Fedotova se přece jen objevují záblesky kvalitní hry. "Ale stále ještě to není ten správná Spartak," posteskl si Sport Express.

Více o zápase Spartak - Liberec najdete ZDE:

Server gazeta.ru ocenil, že Liberec dokázal vyrovnat i v oslabení a že fanoušci Spartaku v závěru prožívali těžké chvíle. "Nakonec domácí zachránil hodně kuriózní gól," napsal. Ještě předtím ho překvapilo, že liberecká obrana, kterou všichni vychvalovali, několikrát propadla panice a brankář Čech zachraňoval situaci jen se štěstím.

I záložník Maxim Kaliničenko v rozhovoru pro gazeta.ru po utkání přiznal, že cesta k vítězství nebyla snadná. "Když soupeř vyrovnal, opravdu jsme znervózněli. Zvláště když penalta byla nařízena za nic," řekl Kaliničenko. Liberec ho však prý ničím nepřekvapil. "Ukázali, že jsou nebezpeční při standardních situacích, ale nic víc," zhodnotil vystoupení českého mistra.

ČTK, Sport.cz

  Dortmund - Sevilla dnes 21:00
20210309T21:00:00+0100
Dortmund vs. Sevilla
Dortmund vs. Sevilla
Dortmund
Sevilla
  Juventus - Porto dnes 21:00
20210309T21:00:00+0100
Juventus vs. Porto
Juventus vs. Porto
Juventus
Porto

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: