Rubriky:

Liga národů UEFA

Soutěž na vedlejší koleji. Nevýrazní Slováci padli, píšou u sousedů

19. listopadu 2020 09:19 - Bratislava

Slovenští fotbalisté v utkání Ligy národů proti Česku neukázali téměř nic a zaslouženě sestoupili do nižší divize soutěže, píšou slovenská média. Český tým zvítězil ve středu v Plzni 2:0, federální derby vyhrál počtvrté za sebou a vybojoval postup do elitní ligy A.

Sport.cz, FAČR

"Trenér Štefan Tarkovič vyslal v Plzni téměř to nejlepší, co měl k dispozici. Svěřenci ovšem výkonem neoslnili, byli slabším týmem a zaslouženě prohráli," napsal na svém webu list Šport. Dodal, že Slováci v duelu kromě jiného nedokázali zachytávat české útoky, za oporu slovenského výběru označil brankáře Marka Rodáka.

Podle listu Sme Slováci ani v jednom utkání Ligy národů nebyli lepší než soupeř a ani v jednom nedominovali. "To samé platilo i ve středu v Česku. Soupeř ve druhém poločasu hru pohodlně kontroloval," uvedl deník.

Velký dík všem, oceňují Šilhavý se Součkem. Postup v těžké době má zvuk

Sme soudí, že slovenští fotbalisté na podzim soustředili všechny síly do nakonec úspěšné baráže o postup na evropský šampionát a Liga národů se dostala na vedlejší kolej. Doplnil, že reprezentační výběr neměl na to, aby zvládl souběžně dvě soutěže.

"Češi měli utkání od začátku po kontrolou, zaslouženě zvítězili 2:0 a postoupili do elitní A-divize této soutěže. Čechům na rozdíl od Slováků vycházel rychlý přechod z obrany do útoku," napsal list Denník N. "Naděje se rozplynuly. Nevýrazní Slováci padli v derby a sestoupili," konstatoval list Pravda.

ČTK

Časová osa: Liga národů UEFA

Filtr článků - Liga národů UEFA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

     
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..