Rubriky:

Francie

Trenér Gerets by chtěl získal do Marseille veterána Larssona

3. ledna 2009 11:38 - MARSEILLE

Trenér Marseille Eric Gerets sní o tom, že do týmu v lednovém přestupním období přivede švédského veterána Henrika Larssona. Sedmatřicetiletý fotbalista je navzdory svému věku hlavním cílem Olympique, jenž by ho rád získal na půlroční hostování.

 

REUTERS/Nigel Roddis

Bývalý kanonýr Feynoordu, Celtiku a Barcelony působí od roku 2006 ve svém mateřském Helsingborgu, odkud si jen předloni odskočil na tříměsíční hostování do Manchesteru United. Po skončení ligové sezóny se Larsson věnuje populárnímu švédskému sportu florbalu a také ten hraje za Helsingborg v nejvyšší soutěži.

"Hrozně se mi líbí jeho způsob hry. Vždycky střílel góly, bez ohledu na to, kde hrál," uvedl na adresu Larssonových fotbalových kvalit Gerets, bývalý vynikající belgický obránce. Marseille je v tabulce francouzské ligy na pátém místě.

ČTK

Časová osa: Francie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..