PSG - Montpellier 2:0Pařížané i bez Messiho vyhráli a jsou stále stoprocentní

Fotbalisté Paris Saint-Germain i bez útočníka Lionela Messiho porazili v 8. kole francouzské ligy Montpellier 2:0 a nadále jako jediní zůstali stoprocentní. Soupeř pražské Sparty ve skupině Evropské ligy Lyon remizoval doma navzdory dlouhému oslabení s Lorientem 1:1.

Julian Draxler (zády) a Neymar se radují z branky německého reprezentanta v duelu francouzské ligy proti Montpellier.

Čtyřiatřicetiletý Messi chyběl Pařížanům už ve středečním ligovém duelu v Metách. Tým trenéra Pochettina poslal proti Montpellieru do vedení ve 14. minutě Gueye. V závěru stanovil konečné skóre po necelé minutě na hřišti Draxler. V úterý čeká obhájce francouzského titulu v Parku princů repríza posledního semifinále Ligy mistrů s Manchesterem City.

Lyon hrál od 15. minuty bez vyloučeného Emersona. Po pěti minutách využil přesilovku Lauriente, Olympique však díky Ekambimu po změně stran srovnal. Ve čtvrtek Lyon přivítá v Evropské lize úřadujícího dánského mistra Bröndby Kodaň.