Rubriky:

ME 2016

Ronaldo, jestli vstřelíš Islandu gól, roztřískám ti hlavu, vyhrožuje hvězda Her o trůny

9. června 2016 10:12 - Reykjavík

Milovníci známého seriálu Hra o trůny ho znají velmi dobře. Ochránce Cersei Lannisterové Gregor Clegane je obrovský chlap, jehož přezdívka Hora přesně koresponduje s jeho zjevem. Clegana hraje islandský herec Hafthór Júlíus Björnsson, který před nadcházejícím fotbalovým ME vyslal směrem k hvězdnému Portugalci Cristianu Ronaldovi jasný vzkaz.

 

Manu Fernandez, ČTK/AP

Björnsson se těší na kvapem se blížící evropský šampionát. A samozřejmě by si přál, aby národní tým Islandu postoupil minimálně ze skupiny. V té se Seveřané střetnou s Rakouskem, Maďarskem a také favorizovaným Portugalskem.

S týmem z Pyrenejského poloostrova Islanďané dokonce hrají hned svůj vstupní zápas. A obří herec se rozhodl promluvit k největší hvězdě celého šampionátu: „Mám zprávu pro Cristiana Ronalda. Vím, že hrajete (Portugalci) první zápas proti Islandu. Pokud se opovážíš skórovat proti mým krajanům, tak si tě najdu a roztřískám ti hlavu," vzkázal sedmadvacetiletý rodák z Reykjavíku.

Na konci videa se ale samozřejmě rozesměje, své mohutné svaly bude nadále používat pouze v seriálovém zpracování spisovatele George R. R. Martina.

oc, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..