Česko dostane na zápasy MS o 2000 lístků víc

30. ledna 2006 20:40 - PRAHA

S dobrou zprávou přijel v pondělí do Prahy šéf organizačního výboru mistrovství světa ve fotbale Franz Beckenbauer. Hubený příděl vstupenek na zápasy českých fotbalistů by se měl rozrůst zhruba o dva tisíce kusů na jedno utkání. Beckenbauer to uvedl při prezentaci šampionátu v pražském Rudolfinu.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Potřebné vstupenky jsme získali vrácením ze zemí, které se šampionátu nezúčastní, a také z kvóty pro VIP hosty. Navýšené množství bude přidáno k počtům, které byly dosud zveřejňovány, podobné to bude i u dalších zemí," řekl Beckenbauer.

Návštěva Franze Beckenbauera v Praze
Paroubek si rýpl do Beckenbauera, ten slibuje odvetu
Podle Beckenbauera je mise náročnější než finále MS
Česko dostane na zápasy MS o 2000 lístků víc
Císař Franz věnoval prezidentu Klausovi dres
Franz Beckebauer zahájil pražskou návštěvu na svazu
Beckenbauer: Cestování je úmorné, ale pomůže fotbalu
Paroubek podpoří snahu svazu postavit národní stadión

Český fotbalový svaz dostal podle původních zpráv stejně jako další zúčastněná mužstva na každý zápas pouze osm procent vstupenek z kapacity hlediště. Na utkání s USA v Gelsenkirchenu to bylo 3732 lístků, na duel s Ghanou v Kolíně nad Rýnem 3065 a na zápas s Itálií na stadionu v Hamburku 3444. Nyní se na každý zápas kvóta vstupenek zvýší přibližně o dva tisíce.

Českomoravský fotbalový svaz začal přijímat objednávky vstupenek na zápasy českých fotbalistů 20. ledna. Termín objednávek skončí 6. února, o šťastných majitelích rozhodne los.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2006

Filtr článků - MS 2006