Živě

Bernardeschi je dalším nakaženým italským fotbalistou po reprezentačním srazu

6. dubna 2021 13:58 - Turín

Útočník Juventusu Federico Bernardeschi je dalším italským fotbalistou, jenž byl po reprezentačním srazu pozitivně testován na koronavirus. Azzurri v minulých dvou týdnech odehráli tři kvalifikační zápasy o postup na mistrovství světa.

 

Ints Kalnins, Reuters

Bernardeschi nemá příznaky covidu-19 a je v izolaci. Pozitivní testy měli v posledních dnech jeho klubový spoluhráč Leonardo Bonucci, Alessi Cragno z Cagliari, Alessandro Florenzi a Marco Verratti z Paris Saint-Germain, Salvatore Sirigu z FC Turín a Vincenzo Grifo z Freiburgu. Minulou středu byli pozitivně testováni na koronavirus čtyři členové italského realizačního týmu.

Vedle Bonucciho a Bernardeschiho má Juventus nakaženého také Meriha Demirala, jenž si přivezl covid-19 z turecké reprezentace.

Deli se vrátil z reprezentace s covidem. A Kolář? Neumíme si teď představit, že by šel do brány, říká asistent kouče

ČTK

Časová osa: Kvalifikace MS ve fotbale 2022

Filtr článků - MS 2022


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..