Ronaldo opustil trénink se slzami v očích, pak tvrdil, že je v pořádku

13. června 2014 10:46 - Salvador

O jeho zdravotním stavu se toho napsalo už hodně. A faktem zůstává, že portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo stále není v ideálním rozpoložení. Devětadvacetiletý kapitán Portugalců sice fanoušky ujišťuje, že do premiérového utkání na MS proti Německu určitě zasáhne, přitom ale čtvrteční trénink opustil s bolestivou grimasou a hlavou v dlaních.

 

Stringer/brazil, Reuters

Ronaldo si opět poranil bolavé koleno, na tréninku vydržel jen necelých dvacet minut. Potom si ledoval poraněné místo a do přípravy s týmem už nezasáhl.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Přesto portugalská hvězda tvrdí, že na pondělní duel s Německem, který se hraje v Salvadoru, bude připravena. „Jsem na 99,9 procent fit. Už je to dobré," tvrdil Ronaldo portugalským novinářům a fanouškům.

Těch dorazilo na trénink kolem deseti tisíc. Jedna z fanynek se dokonce pokusila k Ronaldovi dostat a zastavil ji až druhý člen ochranky. Držitel Zlatého míče pro nejlepšího hráče světa se jí alespoň podepsal na triko, další podepsané suvenýry pak naházel do davu, v němž rozpoutal hysterii.

Zdravotní problémy měl i levý bek Fabio Coentrao, Ronaldův spoluhráč z Realu Madrid, který vynechal čtvrteční přípravu kvůli pohmožděné hýždi. Dnes odpoledne se však již oba zapojili do tréninku bez úlev. Ronaldo si pro jistotu koleno zabandážoval.

jis, ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..