Živě

VIDEO: Simulují i na tréninku? Takhle Scolari nastartoval Daniho Alvese

17. června 2014 15:15 - Sao Paulo

Brazilští fotbalisté patří k nejlepším na světě, k nespornému umu s míčem však zároveň často přidávají i herecký talent. Málo platné, fotbal je v zemi pětinásobných světových šampiónů náboženstvím i velkým divadlem. Zadák Dani Alves to dokumentoval i na tréninku.

Moc a moc se zlobili chorvatští fotbalisté na japonského sudího Nišimuru, který v úvodním vystoupení na letošním šampionátu s Brazilci odpískal po Lovrenově zákroku a přifilmovaném Fredově pádu v šestnáctce penaltu. Tentokrát nešlo o body ani mezinárodní prestiž, přesto... Některé věci se zkrátka nemění, komentoval ironicky úsměvnou etudu na svém portálu anglický deník Metro.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

S míčem žonglujícího Alvese zasáhl v jednu chvíli kolemjdoucí trenér Luiz Felipe Scolari lehce patou v oblasti rozkroku, zadák Barcelony se však okamžitě zhroutil na trávník a divoce gestikuloval, jako by jeho mužství bylo vážně ohroženo. Vzápětí vstal a s úsměvem pokračoval v přípravě.

Komická vložka v tréninku ale spíš svědčí o dobré náladě v táboře Kanárků, které v úterý od 21:00 SELČ čeká druhý zápas na turnaji s Mexikem. Vydrží pohoda v týmu pořadatelské země i po něm?

mm, Sport.cz

Jak dopadne zápas skupiny A mezi Brazílií a Mexikem?


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..