Živě

FANTASY: Jak vidí Jágr první den osmifinále? Postoupí Brazílie s Kolumbií

28. června 2014 13:41

Dvě utkání dnes otevřou osmifinálové boje na fotbalovém MS v Brazílii. Jaromír Jágr postavil první den vyřazovací fáze tým na hráčích domácí Brazílie a Kolumbie, jediný Alexis Sánchez z Chile je v jeho týmu výjimkou.

 

Kapitánem Jágr opět zvolil Neymara, který má na kontě již 23 fantasy bodů. Proti Chile budou Jágrovi sbírat body také Oscar, Paulinho a Gustavo. Thiago Silva v obraně povede otevřený souboj proti útočníkovi Chile, kterého Jágr doplnil k Neymarovi s Kolumbijcem Jacksonem Martínezem. Dokáže se Alexis Sánchez prosadit proti domácímu týmu, který za vítězstvím požene celá země?

Vytvořte si tým na první den osmifinále a hrajte proti Jágrovi o skvělé ceny každý den!

Uruguay bez Suáreze, který dostal zasloužený trest za své opakované excesy, nastoupí proti Kolumbii. Jágr má o vítězi a průběhu utkání jasno. V jeho týmu je hned pětice kolumbijských hráčů. Trochu překvapivým rozhodnutím je absence Jamese Rodriguéze, který v posledním utkání dokázal za pouhý poločas strávený na hřišti jednou skórovat a připsat si dvě asistence. Nebude hráč, který na turnaji již posbíral 32 fantasy bodů Jágrovi chybět? Možná bude góly za Kolumbii opět střílet Cuadrado, nebo Martínez.

Utkání Brazílie s Chile začíná v 18:00, od 22:00 proti sobě nastoupí Kolumbie s Uruguayí. Vytvořte si svůj tým do začátku prvního utkání a zapojte se do hry o ceny.


Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..