Barcelona pochválila Suáreze za veřejnou omluvu Chiellinimu

1. července 2014 15:57 - Barcelona

Fotbalová Barcelona přiživila spekulace o letním příchodu kanonýra Luise Suáreze z Liverpoolu. Sportovní ředitel katalánského klubu Andoni Zubizarreta pochválil kontroverzního uruguayského útočníka, že projevil pokoru a veřejně se omluvil Italovi Giorgiu Chiellinimu za kousnutí na mistrovství světa.

 

Carlos Barria, Reuters

"Suárez předvedl, že je dostatečně pokorný, aby uznal chybu, což je velmi důležité," řekl novinářům Zubizarreta. "Omluvil se lidem, které poškodil během fotbalového festivalu. V téhle situaci udělal nejlepší možnou věc," přidal bývalý brankář španělské reprezentace.

Vytvořte si tým na MS ve fotbale! Každý den rozdáváme ceny!

Suárez, jenž dostal od disciplinární komise FIFA čtyřměsíční zákaz činnosti, v pondělí na Twitteru poprvé uznal chybu a omluvil se Chiellinimu i celému fotbalovému světu. Za kousnutí protihráče byl potrestán už potřetí v kariéře a nyní slíbil, že už to nikdy neudělá.

Podle španělských médií přiměla sedmadvacetiletého útočníka ke kajícnosti právě Barcelona, která požadovala veřejnou omluvu jako jednu z podmínek k dalšímu jednání o přestupu. K tomu se zatím nevyjádřila. "Všichni vědí, že Luis je excelentní hráč a minulou sezónu hrál na mnoha místech v útoku. Také víme, že je to hráč Liverpoolu," uvedl Zubizarreta.

ČTK

Časová osa: MS 2014

Filtr článků - MS 2014


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..