Angličtí rowdies řádili v centru Bratislavy, museli zasáhnout těžkooděnci

4. září 2016 18:02 - Bratislava

Nedělní kvalifikační utkání Slovensko - Anglie mělo nepěknou předehru, když v noci ze soboty na neděli angličtí rowdies řádili v centru Bratislavy. Vzduchem létaly židle, tekla krev a anglické fanoušky museli zklidnit policejní těžkooděnci.

 

Profimedia.cz

Na utkání, které se hraje v neděli v 18.00 v Trnavě, přijely údajně až dvě tisícovky anglických fanoušků. UEFA označila toto utkání za rizikové. Události v centru Bratislavy ukázaly, že obavy byly oprávněné. „Vše spustila bitka mezi anglickými fanoušky a začala mela. Těžkooděnci zasáhli v poslední chvíli, jinak by nám tady vše rozbili," citovala slovenská média číšníka baru v centru města.

Na místě bylo ošetřeno několik osob s tržnými ranami. „Bylo zadrženo několik osob," uvedla policie, která zcela uzavřela Michalskou ulici, dokud se situace neuklidnila. Zpěv anglických fanoušků bylo slyšet v centru Bratislavy až do nedělního rána, ale k dalším výtržnostem už nedošlo.

Ivan Vilček (Bratislava), Sport.cz, Právo

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..