Rubriky:

MS 2018

Fotbalová legenda v nesnázích! Proti ruským strážcům pořádku neměla šanci

15. června 2018 13:18 - Moskva/Praha

Během oslnivé kariéry vystavil často na trávníku obránce soupeře do role statistů, na právě probíhajícím světovém fotbalovém šampionátu v Rusku však slavný Diego Maradona hned v úvodu narazil. Členové speciálních bezpečnostních jednotek OMON totiž hvězdného Argentince mířícího na úvodní duel mezi Ruskem a Saúdskou Arábií nepoznali a nedovolili mu projít na VIP parkoviště u moskevského stadiónu v Lužnikách. Temperamentnímu Jihoameričanovi nepomohly ani bouřlivé protesty, nakonec musel podle tamních médií použít jiný vchod.

 

Christian Hartmann, Reuters

Sedmapadesátiletý někdejší úchvatný driblér se rovněž kriticky vyslovil na adresu hostitelů MS v roce 2026, které po středečním rozhodnutí kongresu FIFA uspořádají společně USA, Kanada a Mexiko.

„Kanaďané jsou snad dobří lyžaři, Američané zase utopí spoustu času v reklamách. A Mexičané? Ti si to nezaslouží. Když hrají proti Brazílii nebo Německu... Bum! A jsou ze hry venku," prohlásil Maradona, který přitom v roce 1986 právě v Mexiku přivedl Argentinu k titulu mistrů světa.

mm, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..