Rubriky:

MS 2018

Více než sto švédských fanoušků přišlo o cestu na fotbalové MS

18. června 2018 13:52 - Stockholm

Obrovským zklamáním skončila pro více než stovku švédských fanoušků vysněná cesta na dnešní zápas národního týmu proti Koreji na fotbalovém mistrovství světa. Jejich charterový let ze Stockholmu do Nižního Novgorodu byl krátce před plánovaným odletem zrušen.

 

Ivan Alvarado, Reuters

Pro zhruba 120 švédských fanoušků to měl být den snů: šampaňské na palubě, pak první zápas národního mužstva na MS a ještě večer cesta domů s tříchodovým menu v letadle. Jak ale informoval deník Aftonbladet, let do 1600 km vzdáleného Nižního Novgorodu se nekonal. "Lidé plakali," řekl jeden z fanoušků.

Mluvčí stockholmského letiště novinářům řekl, že společnost Maleth Aero zrušila let kvůli tomu, že nesehnala dostatek personálu. Lidé se o konci svého snu o cestě na MS dozvěděli až na letišti.

Cestovní kancelář, jež jednodenní zájezd organizovala, hodlá zklamané fanoušky odškodnit. Měli by buď dostat zpět zaplacenou částku 14 995 švédských korun (zhruba 38 000 korun), nebo jim bude nabídnuta cesta na další švédský zápas na MS.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..