Rubriky:

MS 2018

Poškodili nás. Brazilci chtějí objasnit použití videa z utkání se Švýcarskem

19. června 2018 10:24 - Soči/Praha

Brazilský fotbalový svaz v otevřeném dopise požádal Mezinárodní fotbalovou federaci FIFA, aby objasnila použití videotechnologie z nedělního utkání mistrovství světa mezi Brazílií a Švýcarskem (1:1). Vedení Kanárků chce vědět, zda videorozhodčí zkoumal dvě situace ve druhém poločase, při kterých podle nich hlavní sudí César Arturo Ramos chyboval v neprospěch Jihoameričanů.

 

Andrew Medichini, ČTK/AP

Podle Brazilců v 50. minutě neměl platit vyrovnávací gól, protože jeho střelec Steven Zuber předtím evidentně strčil do bránícího Mirandy. Pětinásobní mistři světa jsou také přesvědčeni, že v 74. minutě měli kopat penaltu za faul Manuela Akanjiho na Gabriela Jesuse.

"V těchto situacích hlavní rozhodčí jasně chyboval, takže by jeho verdikty měl přezkoumat videorozhodčí," uvedl brazilský svaz. Rovněž požádal, aby mu FIFA zaslala nahrávky z činnosti videorozhodčího Paola Valeriho a jeho asistentů.

ČTK

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..