Rubriky:

MS 2018

Kolumbijec propašoval na tribunu alkohol v dalekohledu, přišel o práci

22. června 2018 11:50 - Saransk

Fikaně propašovali alkohol do zakázaného prostoru, ale dopadli jako moulové. Skupince kolumbijských fanoušků se povedlo na fotbalovém mistrovství světa propašovat při utkání proti Japonsku na stadión v Saransku pití v atrapě dalekohledu. V dobrém rozmaru se natočili na video, které umístili na internet, kde se rychle rozšířilo. Jeden z nich kvůli příhodě přišel o práci u letecké společnosti Avianca Cargo.

„Avianca Holdings odsuzuje jakékoli jednání, které porušuje naše principy a hodnoty. Proto jsme se rozhodli ukončit mu pracovní poměr,“ uvedla společnost v prohlášení.

Případ neunikl ani pozornosti ministerstva zahraničí, které vyzvalo kolumbijské fanoušky, aby se na šampionátu chovali slušně. Do Ruska jich vyrazilo přes jedenáct tisíc. Fotbalisté jim zatím radost neudělali. V úterý podlehli Japonsku 1:2, v neděli se pokusí o nápravu v utkání s Polskem.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: MS 2018

Filtr článků - MS 2018


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

           
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Play-off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..