Rubriky:

Ostatní

Peruánec Farfán po střetu se spoluhráčem musel do nemocnice

24. června 2018 12:32 - Moskva

Fotbalistům Peru by v úterním duelu s Austrálií na mistrovství světa mohl chybět Jefferson Farfán. Záložník ruského mistra Lokomotivu Moskva se na tréninku srazil se spoluhráčem a musel být s poraněním hlavy odvezen do nemocnice, kde zůstal přes noc na pozorování.

 

Jason Cairnduff, Reuters

Třiatřicetiletý Farfán patří mezi největší peruánské hvězdy a nastoupil do obou dosavadních zápasů na šampionátu, ale prohry 0:1 neodvrátil. Peru je už bez šance na postup, v posledním utkání s Austrálií ale Jihoameričané chtějí alespoň vylepšit dojem, Farfán k tomu už zřejmě nepomůže.

Při tréninku se bývalý hráč bundesligového Schalke tvrdě srazil s jedním z gólmanů a zůstal ležet na zemi. Po ošetření byl s podezřením na otřes mozku převezen do nemocnice. Ačkoli vyšetření nepotvrdila obavy z vážnějšího zranění, otřesený hráč zůstal pod dozorem lékařů přes noc.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.