Rubriky:

Ostatní

Skotská atrakce! Takový fotbal jste ještě neviděli

10. července 2018 10:29 - Glasgow/Praha

Skotská reprezentace se nedostala na letošní mistrovství světa. Čest ostrovního fotbalu sice zachraňuje Anglie, jenže Skoty tohle za srdce zase tak moc nebere. Jejich bolavé duše má vyléčit fotbal, jaký jste ještě neviděli. Nevěříte? Podívejte se na přiložené video.

Video již není dostupné

sntv

Celá Anglie sedí při duelech hrdého Albionu u televizorů a sleduje cestu Kanea a spol. světovým šampionátem. Ve Skotsku však byla k vidění úplně jiná podívaná. Hned sedm tisíc lidí se přišlo podívat na fotbalové bitvy v podání hráčů na traktorech. K vidění byly v akci oranžoví „Nuffields", modří reprezentanti „Fords", červení „Fergusons" a šedé „Massey-Ferguson".

Po poli se stroje proháněly rychlostí 24 kilometrů za hodinu a každý z účastníků měl povoleny dva dotyky se speciálním míčem. Vítězem turnaje se stal tým Nuffields.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.