Netradiční oslava gólu. Místo toho, aby šel slavit se spoluhráči, začal šplhat po žebříku

6. března 2019 14:27 - Ciudad de Guatemala/Praha

Věc nevídaná se odehrála v Guatemale. V tamější druhé divizi turnaje Clausura jeden z hráčů oslavil svůj gól hodně netradičně - tím, že vylezl po žebříku a sám změnil skóre utkání. Videem se teď baví celý svět.

Video již není dostupné

Courtesy Mynor Cu Oxom, sntv

Za stavu 0:0 byla v osmdesáté minutě utkání v zápase mezi Deportivem Carcha a Deportivem Jocotan nařízena penalta. Její exekuce se ujal záložník Carchy Luis Acuna, který pokutový kop s přehledem proměnil.

Místo, aby se šel poté radovat se spoluhráči, vyběhl mimo hřiště, vyšplhal po žebříku k tabuli, která uvádí stav zápasu, a skóre sám změnil na 1:0 pro svůj tým. Teprve poté, co ze žebříku slezl, se vydal radovat ke svým spoluhráčům.

Svou netradiční a vtipnou oslavou tak ukázal nový rozměr toho, co znamená "upravit skóre". Příliš pochopení pro ni však nenašel rozhodčí, který Acunovi za jeho oslavu udělil žluté napomenutí.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.