Rubriky:

Ostatní

Živě

Slečno rozhodčí, mýlíte se. Málo vídané gesto fair play mladého kapitána!

27. března 2019 15:09 - Istanbul

Stává se to, ale ne moc často. Mladý fotbalista schválně špatně kopl chybně nařízenou penaltu. Vysloužil si chválu, se zjevnou hrdostí video s tímto příběhem pustil do světa slavný istanbulský klub Galatasaray.

Vše se přihodilo v derby s Istanbulsporem, Kapitán týmu Galatasaray do 14 let Beknaz Almazbekov zkoušel kolem obránce vběhnout do pokutového území, podklouzl a šel k zemi. Slečna (nebo snad paní) rozhodčí zapískala a nařídila pokutový kop. Nesprávně.

Nasupení výrostci z týmu soupeře se k ní okamžitě vrhli. Těžko říci, co se honilo hlavou samotnému Almazbekovi. V první chvíli, zdálo se, vysílal pohled směrem k sudí, jako by si penaltu přál. Nebo se snad hned lekl hvizdu? Rozhodčí se ho pak podle všeho ještě na situaci doptávala, ale hráč si nechal odpověď až při samotném kopu. Míč poslal zjevně schválně „do lesa" a bylo to odbyté.

„Náš hráč ukázal příklad fair play," mohli napsat zástupci klubu na sítích. Galatasaray vyhrál 2:0.

vap, mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.