Brutální bitka brazilských fotbalistů. Šílence na hřišti rozháněla policie slzným plynem

10. dubna 2019 09:41 - Goiana/Praha

To byla mela! Opravdu divoké zakončení ligového semifinále si pro fanoušky na stadionu v městě Goiana připravili fotbalisté brazilských celků Vila Nova a Atlético Goianiense. Hráči, trenéři a realizační týmy obou klubů se po závěrečném hvizdu pustili do hromadné bitky, kterou musela rozehnat policie za pomocí slzného plynu. Atlético zvítězilo 1:0 a postoupilo do finále státní ligy.

sntv

Druholigové brazilské celky Atlético a Vila Nova se spolu střetly ve vyhecovaném semifinále soutěže Campeonato Goiano. Domácí poslal do finále gólem Jorginho. Poražení v červeno-bílých dresech se s nezdarem nedokázali smířit. A tak po závěrečném hvizdu došlo k obří bitce a vzduchem létaly pěsti, kopance a zákeřné rány.

Situaci museli zklidnit až policisté, kteří proti běsnícím hráčům použili slzný plyn i další prostředky. Nejhůře po bitce skončil fotograf domácího celku, kterého musela ze hřiště odvézt sanitka. Na záběrech je vidět, jak někteří z fotbalistů těžce rozdýchávají zásah pepřovým sprejem.

Podle dostupných informací vše odstartovala divoká provokativní oslava útočníka Atlétika Raula. Ta podle všeho vyprovokovala poražené k razantní akci a Raula začali honit po hřišti. Atlético se ve finále soutěže utkají s týmem Goias.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.