Rubriky:

Ostatní

Živě

To se ve fotbale jen tak nevidí! Parádní sólo zakončené gólem zajistilo týmu postup v FA Cupu

17. dubna 2019 22:36 - Kuala Lumpur/Praha

Podobné akce vídáme občas v hokeji, ve fotbale se ale sóla od poloviny hřiště většinou nevyskytují. A když už ano, hráči po nich často nedokážou pořádně vystřelit, protože jsou vysílení dlouhým během. To se ale netýká Hadina Azmana, který dal v úterním utkání FELDA United - Selangor gól po parádním sólu přes více než polovinu hřiště a zajistil tak svému týmu postup do čtvrtfinále malajsijského FA Cupu.

Video již není dostupné

sntv

Hadin Azman ukázal ve třetím kole FA Cupu nejen slušnou fyzickou kondici, ale i pevné nervy. Za stavu 1:1 si dvě minuty před koncem základní hrací doby převzal balon na vlastní polovině hřiště, nabral rychlost a bez obtíží obešel hned několik protihráčů.

Po parádní samostatné akci mu navíc zbylo i dost sil na to, aby svoji střelu přesně umístil a překonal brankáře soupeře. Díky jeho trefě tým FELDA United porazil Selangor 2:1 a zahraje si čtvrtfinále soutěže.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.