Živě

To se ve fotbale jen tak nevidí! Parádní sólo zakončené gólem zajistilo týmu postup v FA Cupu

17. dubna 2019 22:36 - Kuala Lumpur/Praha

Podobné akce vídáme občas v hokeji, ve fotbale se ale sóla od poloviny hřiště většinou nevyskytují. A když už ano, hráči po nich často nedokážou pořádně vystřelit, protože jsou vysílení dlouhým během. To se ale netýká Hadina Azmana, který dal v úterním utkání FELDA United - Selangor gól po parádním sólu přes více než polovinu hřiště a zajistil tak svému týmu postup do čtvrtfinále malajsijského FA Cupu.

Video již není dostupné

sntv

Hadin Azman ukázal ve třetím kole FA Cupu nejen slušnou fyzickou kondici, ale i pevné nervy. Za stavu 1:1 si dvě minuty před koncem základní hrací doby převzal balon na vlastní polovině hřiště, nabral rychlost a bez obtíží obešel hned několik protihráčů.

Po parádní samostatné akci mu navíc zbylo i dost sil na to, aby svoji střelu přesně umístil a překonal brankáře soupeře. Díky jeho trefě tým FELDA United porazil Selangor 2:1 a zahraje si čtvrtfinále soutěže.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.