Živě

Sešívaní už první titul mají, vyfoukli ho Spartě

17. května 2019 17:51 - Praha

Zisk hlavního mistrovského titulu mají teprve před sebou. Fotbalisté pražské Slavie si pro něj jedou do Ostravy, kde v neděli již kolo před koncem Fortuna ligy mohou rozhodnout. Příjemný předkrm si ovšem vršovický klub naservíroval již v pátek. Mistrovský titul získal jeho tým U19 v celostátní lize staršího dorostu. Slavia doma porazila Mladou Boleslav 3:0 a pomohl jí další výpadek konkurenční Sparty. Druhý tým tabulky doma padl s Olomoucí 1:3 a umožnil tak rivalovi bujaré oslavy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Žádné drama až do konce se v dorostenecké lize nekoná. Sešívaní v nedávném derby roznesli rivala z Letné hladce 7:0. Šlo o rozhodující duel a červenobílí už první příčku nepustili.

Dorostenecký titul je pro ně o to cennější, že jim zajistil účast v příští sezoně Youth League, což je mládežnická obdoba Ligy mistrů.

Sešívaní se v titulovém duelu ujali vedení již do přestávky díky vlastnímu gólu soupeře, po přestávce se trefili Zinhasovič a Šilhan.

dos, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.