Živě

Skandál! Mladí fotbalisté si užívali s prostitutkami

10. června 2019 11:39 - Istanbul/Praha

O pořádný rozruch se postarali mladí fotbalisté Besiktase Istanbul během turnaje na řeckém ostrově Rhodos. Několik šestnáctiletých hráčů slavného klubu si mělo podle německého bulvárního listu Bild objednat na hotelový pokoj prostitutky.

 

Profimedia.cz

Vrcholem pak údajně bylo, že namísto aby se z obav o provalení jejich počínání snažili kněžky lásky co nejrychleji z hotelu vypakovat, naopak je s sebou klidně vzali ráno na snídani týmu. Trenér pochopitelně okamžitě přítomnost lehkých děv zaregistroval, udeřil na hráče a ti ani nezapírali.

Vedení Besiktase i rodiče hráčů jsou v šoku. „Taková nedisciplinovanost! Tohle nemá s fotbalem co dělat," zlobí se.

Všem provinilcům byla okamžitě pozastavena činnost, nicméně jejich profesionální kariéra prý není ohrožena. Podle některých zpráv už je kontaktovali činovníci úhlavního rivala Besiktase z Fenerbahce Istanbul.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.