Rubriky:

Ostatní

Živě

Salah má další trofej. Svou novou chloubu vystavil na Instagramu

12. června 2019 21:02 - Praha

To byl pořádný úlovek! Liverpoolský fotbalista Mohamed Salah pozvedl na začátku června nad hlavu pohár pro vítěze Ligy mistrů. Neuplynul ani měsíc a Egypťan má další trofej. Hvězda Reds vyrazila na dovolenou, s sebou si vzala rybářské náčiní a bylo z toho několik parádních úlovků.

 

Twitter

Šestadvacetiletý Salah si dopřává zaslouženého odpočinku po úspěšné sezoně, kterou svěřenci Jürgena Kloppa dotáhli až k triumfu v milionářské soutěži.

Zas tolik dnů volna ale Salaha nečeká. Za méně než dva týdny totiž startuje mistrovství Afriky, které se odehraje v Salahově rodném Egyptě. Teď je alespoň trochu času na dovolenou a liverpoolská megastar si s sebou nezapomněla přibalit i prut na ryby. Své nové rybářské úlovky Salah vystavil na sociální síti Instagram.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

🐋🐋

Příspěvek sdílený Mohamed Salah (@mosalah),Čen 10, 2019 v 11:29 PDT

Mistrovství Afriky startuje 21. června. Egypt se ve skupině A střetne se Zimbabwe, s Demokratickou republikou Kongo a s Ugandou.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.