Rubriky:

Ostatní

Živě

Bouřlivé oslavy titulu! Hvězda se blýskla erotickým tancem

8. července 2019 10:04 - Lyon/Praha

Americká fotbalová hvězda Alex Morganová je ráda středem pozornosti, nejen na hřišti. Oslavy titulu mistryň světa, který zámořské hráčky získaly v neděli v Lyonu po výhře 2:0 nad Nizozemskem, ozdobila v kabině twerkem (tanec se sexuálním podtextem). Její produkce, kterou na mobilní telefon natočila spoluhráčka Ashlyn Harrisová, je rázem hitem internetu!

 

Alessandra Tarantino, ČTK/AP

Třicetiletá koncová hráčka, která se spolu s kapitánkou vítězek Megan Rapinoeovou a Angličankou Ellen Whiteovou staly se šesti góly nejlepšími střelkyněmi turnaje, to po finálovém duelu pořádně rozjela. Hlasitá hudba, šampaňské teklo proudem a pohledná Alex přidala i něco navíc. Za bujarého povyku a povzbuzování spoluhráček vysekla parádní twerk.

Americké fotbalistky vyhrály mistrovství světa počtvrté a navázaly na triumfy z let 1991, 1999 a 2015. Současně si upevnily pozici nejúspěšnějšího týmu v historii šampionátů. Na turnaji ve Francii daly rekordních 26 gólů a dvanáctou výhrou za sebou vylepšily i rekordní sérii na mistrovstvích světa.

mm, Sport.cz

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.