Rubriky:

Ostatní

Legendární fotbalový gólman Casillas zůstává v Portu! Co bude v klubu dělat?

15. července 2019 13:43 - Porto/Praha

Legendární gólman Iker Casillas zůstává v Portu. V pondělí se ta zpráva rozletěla do světa. Zatím je jasné, že španělská legenda nebude pokračovat na pozici brankáře. Klub oznámil, že se musí nyní Casillas dát zdravotně dávat dohromady a bude součástí klubového realizačního týmu. Podle oficiálního webu Porta by měl pracovat na pozici, kdy by fungoval v roli klubové spojky mezi hráči, trenéry a vedením. Další rozšiřování pravomocí pro brankářskou legendu klub do budoucna nevyloučil.

 

Twitter

Casillas se zotavuje z infarktu, který prodělal letos v květnu. Prvotní zprávy po nečekané události nasvědčovaly tomu, že ukončí gólmanskou kariéru, v červenci však zahájil přípravu s Portem.

Teď ale slavný portugalský klub oznámil novinku, která by se teoreticky mohla týkat i brankáře francouzského Rennes Tomáše Koubka. Mluvilo se totiž o tom, že právě o českého reprezentanta má portugalský celek vážný zájem.

Porto zatím neuvedlo, zda je přesun Casillase k realizačnímu týmu trvalou záležitostí, nebo zda se španělský gólman ještě plánuje do brány vrátit.

Měl jsem obrovské štěstí, přiznal Casillas po opuštění nemocnice. Bude ještě chytat?

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.