Ibrahimovic řádil. Dvěma góly ukončil bídnou sérii Los Angeles

Dva góly Zlatana Ibrahimovice pomohly fotbalistům Los Angeles Galaxy ukončit v zámořské lize MLS sérii tří porážek. Sedmatřicetiletý švédský kanonýr rozhodl o vítězství kalifornského týmu 2:0 nad Dallasem, za který od 82. minuty hrál český útočník Zdeněk Ondrášek.

Zlatan Ibrahimovic kope do tyče během zápasu s FC Dallas.

Ibrahimovic otevřel skóre v 68. minutě a v závěru proměnil penaltu nařízenou za faul na novou posilu Galaxy Argentince Cristiana Pavóna. Někdejší hvězda Juventusu, Interu Milán, Barcelony či Paris St. Germain má na kontě 18 branek a je v tabulce střelců MLS třetí za Carlosem Velou z FC Los Angeles (23) a Josefem Martínezem z Atlanty (20).

Fotbalisté Galaxy jsou třetí v Západní konferenci, Dallasu patří osmá příčka těsně za postupem do play off.