Rubriky:

Ostatní

Jablko nepadá daleko od stromu. Messiho syn už řádí stejně jako jeho otec

13. září 2019 10:38 - Barcelona/Praha

Jako by mu z oka vypadl. Čtyřletý syn argentinského fotbalisty Lionela Messiho Mateo se potatil. Na zahradě za domem nedaleko Barcelony totiž dokonale kopíruje gólovou oslavu svého otce. Video se na sociálních sítích těší velké oblibě. Jakým způsobem malý Mateo napodobuje svého tátu se můžete podívat na videu níže.

Na internetu se objevilo vtipné video, na kterém Mateo Messi trénuje zahrávání přímých volných kopů na zahradě za domem. Více než kopací technika, na jejíž pilování má chlapec ještě dost času, ale zaujala jeho gólová oslava. Mateo totiž dokonale kopíruje pohyby svého slavného otce.

Fotbaloví skauti by měli zbystřit. Zdá se, že Messiho čtyřletý syn podědil talent po otci. Na dalších záběrech je zachycen jeho dribling přes celé hřiště a následné zakončení.

Messiho geniální přímáky jsou moje zásluha! tvrdí Maradona

Mateo je Messiho prostřední syn. Barcelonský fotbalista má společně s manželkou Antonellou Roccuzzovou ještě šestiletého Thiaga a ročního Cira.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.