Rubriky:

Ostatní

Fotbalová kuriozita! Žlutou kartu vyfasoval nečekaný hříšník

13. listopadu 2019 14:42 - Phnompenh/Praha

To tu ještě nebylo. Karetní tresty už pěkných pár týdnů sbírají kromě fotbalistů v zápasech i trenéři a jejich asistenti. Během kvalifikace šampionátu AFC hráčů do 19 let, kdy hrála Malajsie proti Thajsku, však byla k vidění novinka. Sudí vytasil žlutou kartu ve chvíli, kdy nebyl spokojený s rychlostí, jakou probíhalo ošetřování hráče.

 

repro BK TV

Fanoušci byli pořádně zaskočení. Hráč Malajsie ležel na zemi a lékař se mu snažil pomoci od problémů. Arbitrovi se však zdálo, že zdravotník otálí a nesnaží se zasáhnout tak rychle, jak by měl. Se stavem 0:0 byla Malajsie spokojena a nikam se v 82. minutě nehnala. Sudímu proto došla trpělivost a neváhal vytasit žlutou kartu.

Pár desítek sekund po incidentu navíc Thajsko inkasovalo gól a prohrálo 0:1. Malajsie tak získala ve čtyřech kvalifikačních zápasech plný počet bodů, vyhrála skupinu a mohla slavit postup na šampionát.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.