Hübschman v Doněcku prodloužil smlouvu do roku 2011

9. srpna 2007 15:21 - DONĚCK

Český fotbalista Tomáš Hübschman spojil svoji další budoucnost se Šachtarem Doněck. Bývalý obránce pražské Sparty s ukrajinským velkoklubem totiž ve čtvrtek prodloužil smlouvu až do roku 2011, přičemž původní kontrakt mu měl vypršet o dva roky dříve. ČTK to řekl Tomáš Klečka ze společnosti Nehoda Sport, která Hübschmana zastupuje.

Pětadvacetiletý zadák v Doněcku působí už od léta roku 2004, ze Sparty tehdy přestupoval za více než sto miliónů korun, v letech 2005 a 2006 se Šachtarem dvakrát vyhrál ukrajinskou ligu a pravidelně nastupoval i v Lize mistrů.

Setrvání Hübschmana, který má na svém kontě i 20 zápasů za národní tým, si prý výslovně přál zámožný majitel Šachtaru Rinat Achmetov. "Tomáš má díky prodloužení smlouvy výrazně lepší finanční podmínky než dosud," uvedl Klečka.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.