Živě

Smlouvu nedostaneš! Manželce fotbalové hvězdy se směje celý svět. Proč?

26. března 2020 09:34 - Manchester/Praha

Dokonalý trapas, kterému se směje celý svět. Jinak snad počínání manželky slavného fotbalisty Paula Pogby nazvat. V době celosvětové pandemie koronaviru Covid-19 se zapojila do jedné z internetových výzev. Její žongl s toaletním papírem však skončil totálním propadákem. Média vše komentují s nadsázkou, že smlouvu v nějakém slavném klubu asi mladá dáma jen tak nedostane.

 

foto archiv Sport Invest

Fotbal chybí hráčům i fanouškům, a tak se řada z nich pouští do různých internetových výzev. Ne všechno se ale povede. Jako třeba kousek manželky Paula Pogby, hvězdy Manchesteru United. Bolivijka Maria Zulay zkusila žongl s toaletním papírem.

Záložník Rudých ďáblů jí pošle toaletní papír a jeho žena elegantně zvládne stehnem první kousek, jenže pak ztratí nad rolí kontrolu a levačkou ji při dalším pokusu pošle do tváře svého dítka, které akci maminky sleduje. Rodiče okamžitě začali Pogbu juniora utěšovat, dítku ale zásah zjevně neublížil, a tak se fanoušci celé akci hlavně smějí.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.