Živě

Dobrá zpráva pro Razgrad. Šéf trenéra Vrby se uzdravil z nákazy koronavirem

26. března 2020 10:08 - Praha

Majitel Ludogorce Razgrad, jehož fotbalisty od ledna trénuje někdejší kouč Plzně a české reprezentace Pavel Vrba, se uzdravil z nákazy koronavirem. Padesátiletý Kiril Domušjev o tom informoval na internetových stránkách bulharského klubu.

 

ludogorets.com

"Jsem zdravý! Podařilo se mi zotavit se z nákazy COVID-19 a vytvořil jsem si protilátky, takže už jsem imunní. Jediné, co mi zbývá, je vyléčit zápal plic," uvedl Domušjev. "Musím poděkovat lékařům a manželce za to, jak se o mě starali," přidal šéf osminásobného bulharského mistra.

Domušjev také vyzval ostatní, aby onemocnění nepodceňovali a dali na rady lékařů. "Buďte opatrní, starejte se o své blízké a hlavně se nebojte. Spolu s lékaři to porazíme. Ještě jednou jim děkuji a omlouvám se za starosti, které jsem jim způsobil," přidal funkcionář.

Bulharsko dosud zaznamenalo asi 250 případů nakažení novým typem koronaviru, tři lidé nemoci podlehli. Stejně jako ve zbytku Evropy byla kvůli pandemii přerušena základní část bulharské fotbalové ligy, kterou Razgrad dvě kola před koncem s přehledem vede.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.