Bývalá hvězda pražských "S" pracuje u pásu. Lidé si budou vážit každého eura, říká Labant

20. dubna 2020 16:44 - Praha

Bývalý hráč pražských klubů Slavia a Sparta Vladimír Labant (45) pracuje v čase pandemie koronaviru u pásu v potravinářské firmě, kterou vlastní majitel žilinského klubu Jozef Antošík. „Všechno špatné je na něco dobré. Lidé si budou víc vážit každého vydělaného eura," cituje agentura SITA bývalého slovenského reprezentanta.

 

Michal Beránek / CNC / Profimedia

Labant je trenérem mládežnického týmu MŠK Žilina do 17 let, ale koronavir zastavil veškeré sportovní aktivity klubu.

„Každého zaměstnance ve fabrice je potřeba si vážit. Obdivuji tyto lidi," řekl Labant, který v roce 1999 zvítězil v anketě Fotbalista roku na Slovensku.

Už je to upečené? Nesouhlasili se snižováním platů, byli propuštěni a teď by mohli posílit Plzeň

„Nejen pro klub nastaly těžké časy, rádi jsme přidali ruku k dílu. Ve fabrice vypadávají lidi, protože musí být doma s dětmi. Mně a dalším kolegům trenérům nedělá problém za ně zaskočit," uvedl.

Koncem března dostalo v Žilině výpověď 15 hráčů a musí si hledat nový klub. Miroslav Káčer a Filip Kaša šli za novým trenérem Viktorie Plzeň Adriánem Guľou.

Ivan Vilček, Sport.cz, Právo

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: