Ze striptýzu jelo bývalé eso Arsenalu na koni a teď opět šokuje: Ženy by neměly řídit a dopují všichni

23. dubna 2020 15:34 - Petrohrad

Občasné úlety ozvláštňovaly jeho kariéru, kdysi skvělý fotbalista Arsenalu Andrej Aršavin udivil čtyřmi góly proti Liverpoolu, ale třeba i tím, jak po návštěvě striptýzového klubu jezdil na koni. Teď s pozoruhodnými myšlenkami vstoupil na knižní trh.

 

https://twitter.com/hashtag/arshavin

V autobiografii 555 otázek a odpovědí o ženách, penězích, politice a fotbale se věnuje kdečemu. Některých pasáží si všímá deník Marca.

Některé jsou poněkud kontroverzní. Jak je ostatně v Aršavinově případě zvykem. „Myslím, že doping je ve všech individuálních sportech: bez něj to prostě nejde," napsal na téma nedovolené podpory ve sportu.

Opilý Aršavin baví svět. Vylezl ze striptýzového klubu a jezdil na koni

„V plavání, lyžování a cyklistice podle mě dopují všichni," usoudil dále nekompromisní Aršavin, nynější šéf mládežnické fotbalové akademie v rodném Petrohradě.

Ale pouští se i mimo sportovní scénu, jak napovídá i název knihy. "Ženy a muži jsou zcela odlišné bytosti. Kdybych měl na to pravomoc, ženám bych zakázal řídit a vzal bych jim řidičské průkazy. Udělal bych to hned, " vyjádřil se osmatřicetiletý Aršavin, který kariéru ukončil v roce 2018 v kazašském Kajratu Almaty. Za sebou měl v tu chvíli pozoruhodný fotbalový život.

Na ME 2008 si vykopal angažmá v Arsenalu. V jeho dresu dokázal vstřelit Liverpoolu čtyři góly. Přicházely i kontroverze.

Památný skandál se odehrál před dvěma lety, kdy Aršavin odcházel ze striptýzového klubu v Petrohradě ve společnosti mladých žen. Patrně pod vlivem alkoholu se rozhodl, že se projede na koni, v čemž ho ovšem přibrzdila policie.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: