Rubriky:

Ostatní

Beránek už není koučem dubajského týmu Al Wasl

27. září 2008 20:13 - DUBAJ

Trenér Miroslav Beránek už není koučem fotbalového celku Al Wasl ve Spojených arabských emirátech. U dubajského týmu vydržel pouhé dva měsíce, v sobotu se po neshodách s vedením mužstva rozhodl ukončit smlouvu.

 

Archiv

"Měl jsem o práci jinou představu než místní funkcionáři," řekl Beránek s tím, že se lišil především v názorech na způsob rozestavení hráčů. "Navrhl jsem, že raději skončím, a oni to akceptovali," dodal.

Na trenérské lavičce tak seděl jen ve dvou mistrovských zápasech a zaznamenal výhru a porážku. "Jako zkušenost s jiným světem a jinou mentalitou to bylo dobré. Nyní si udělám chvilku dovolenou a poté se vrátím domů," plánoval.

Jedenapadesátiletý Beránek, bývalý trenér Slavie Praha, české jednadvacítky či asistent trenéra Karla Brücknera u národního týmu, se stal koučem Al Waslu na začátku července. Vloni získal maďarský titul s Debrecínem a od konce roku byl až do arabského angažmá bez práce.

V Dubaji má i po jeho rezignaci český fotbal stále zastoupení. Ivan Hašek vede jeden z nejlepších celků země Al Ahlí.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.