Rubriky:

Ostatní

Ronaldo nešetří. Své matce udělal radost luxusním dárkem

4. května 2020 08:14 - Lisabon/Praha

S celkovým výdělkem za svoji kariéru brzy překročí jako teprve čtvrtý sportovec v historii magickou hranici miliardy dolarů, a tak není pro fotbalistu Juventusu Cristiana Ronalda velký problém obdarovávat i své blízké v opravdu grandiózním stylu. V jeho rodném Portugalsku se v neděli slavil Den matek a Ronaldo spolu se sourozenci vymysleli pro tu svoji hodně luxusní dárek.

 

Twitter

Mamince Marii Dolores dali mimo jiné zbrusu nový vůz Mercedes Benz GLC Coupe zhruba v hodnotě 100 tisíc eur (cca 2,7 milionu korun).

65letá matka, která měla na kariéru pětinásobného vítěze Zlatého míče veliký vliv, se s novým přírůstkem pochlubila na Instagramu, kde ji sleduje 2,2 milionu fanoušků po celém světě.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Obrigada aos meus filhos pelos presentes que hoje recebi. Feliz dia para todas as mães ❤️🌷

Příspěvek sdílený Maria Dolores (@doloresaveiroofficial),Kvě 3, 2020 v 1:29 PDT

„Děkuji svým dětem za dárky, které jsem dnes dostala. Všechno nejlepší všem matkám," napsala pod fotku, na níž s obřím pugetem pózuje vedle nového přírůstku do garáže.

Ronaldo přes sociální sítě nezapomněl popřát nejen své matce, ale také přítelkyni Georgině Rodriguezové, mamince jednoho ze čtyř Ronaldových dětí.

„Vše nejlepší ke dni matek mým dvěma speciálním ženám," napsal k fotkám své matky a Georginy Rodriguezové.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Paños al aire 🍑💣💥 @aloyoga

Příspěvek sdílený Georgina Rodríguez (@georginagio),Kvě 1, 2020 v 4:20 PDT

Ta s Ronaldem a dětmi tráví časy koronavirové pandemie na portugalském ostrově Madeira, odkud také zveřejnila svoji fotku v bikinách při věšení prádla.

Sám Ronaldo už ale spřádá plány na návrat z ostrovního exilu do Turína, kde by se měl zapojit do přípravy Juventusu na možný restart sezony Serie A.

Ronaldo se už chystá k návratu z Madeiry zpátky do Turína. Juventus má plán, jak svou hvězdu ochránit

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.