Rubriky:

Ostatní

Maradonova těhotná dcera byla propuštěna z nemocnice

20. listopadu 2008 21:03 - MADRID

Těhotná dcera legendárního Diega Maradony byla propuštěna z nemocnice v Madridu. Jednadvacetiletá Giannina, která čeká dítě s argentinskou fotbalovou hvězdou Sergiem Agüerem a je v šestém měsíci, byla hospitalizována ve středu poté, co si stěžovala na bolesti.

"Dítě je naprosto pořádku," řekl Maradona rozhlasové stanici La Red. "Giannina je v pořádku a dítě se narodí bez problémů. Je to můj největší triumf týdne," uvedl legendární fotbalista, který si ve středu při výhře 1:0 ve Skotsku odbyl úspěšnou premiéru na lavičce argentinské reprezentace. U výhry však nebyl útočník Atlétika Madrid Agüero, který za přítelkyní odletěl už před zápasem.

Maradona za dcerou vyrazil okamžitě po utkání v Glasgow. "Jsem šťastný, protože Giannina se opět usmívá. Lékaři jí řekli, že dítě není v nebezpečí," řekl osmačtyřicetiletý mistr světa z roku 1986, který s dcerou nějakou dobu zůstane v Madridu. "Řekla mi: Tati, buď tady. A já chci, aby byla šťastná," dodal.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.