Rubriky:

Ostatní

Létající luxus! Jak vypadá soukromý tryskáč hvězdného Ronalda?

19. května 2020 10:02 - Praha

Je superstar první velikosti, už jen jeho jméno vydělává klubu miliony. A Cristiano Ronaldo to dobře ví. Fotbalová ikona si také své umění nechává od Juventusu, jehož barvy momentálně hájí, patřičně ocenit. S příjmem zhruba 2,7 miliardy korun ročně patří k nejlépe placeným sportovcům planety. A tak se nelze divit, že pořídit si luxusní tryskáč s ještě luxusnějším vybavením, není pro Portugalce žádný problém.

 

Instagram/cristiano

Pandemie koronaviru stále svírá svět, a i když se fotbalová planety pomalu probouzí k životu, italská série A, kde Ronaldo působí, na svůj restart stále čeká. A s ním i pětatřicetiletý útočník slavného Juventusu. Volné chvíle tak může trávit doma v rodné Madeiře, kam se bleskově dopravuje pomocí luxusního soukromého tryskáče.

A ani případné mnohahodinové lety nemohou fotbalovou legendu rozhodit. A že za svůj letoun s označením Gulfstream G200 musela vyklopit zhruba půl miliardy korun? Není problém. Luxusní vybavení mu vše dokonale vynahradí.

Přepych a luxus v každém detailu. Jak vypadá panství Rogera Federera?

Co vše zde najdete? Kožené sedačky prvotřídní kvality pro osm lidí, prostorná postel, nejmodernější obrazovky a dokonale izolovaný prostor od veškerého hluku, aby mohl Portugalec nerušeně odpočívat, jsou samozřejmostí.

Cristiano Ronaldo a jeho luxusní tryskáč

Instagram/cristiano

A myšleno je samozřejmě i na bezpečnost. Dvojice pilotů má v kokpitu k dispozici nejmodernější dostupné vybavení.

Ronaldo však rozhodně nemyslí jen na sebe. Během koronavirové krize financemi na podporu nemocnic nešetřil, luxusním spropitným ve výši přesahující půl milionu korun nedávno potěšil i zaměstnance rezortu v řeckém Costa Navarino, kde trávil dovolenou.

pan, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.