Rubriky:

Ostatní

Hvězdy AC Milán budou vypovídat o otravě ukrajinského prezidenta

22. listopadu 2008 15:51 - KYJEV

Ve vyšetřování čtyři roky staré otravy ukrajinského prezidenta Viktora Juščenka se objevila jména hvězd fotbalového klubu AC Milán. Podle agentury SID povolal státní zástupce k výslechu útočníka Andreje Ševčenka a obránce Kachu Kaladzeho. Výslech už navíc za sebou má bývalý ukrajinský reprezentant Andrij Husin.

 

REUTERS

"Ano, byl jsem u výslechu," řekl Husin, odmítl však přiblížit detaily a pouze se ohradil proti svému předvolání. "Je to absurdní, ale nic s tím nenadělám. Řekli mi, ať přijdu, tak jsem přišel. Podle mě jsou na špatné stopě," dodal jednasedmdesátinásobný reprezentant.

Trojice fotbalistů, kteří se potkali během angažmá v Dynamu Kyjev, byla k výslechu předvolána kvůli tomu, že se dobře znají s obchodníkem Tamazem Cincabadzem. Majitel luxusního kyjevského autosalonu byl podle vyšetřovatelů před čtyřmi lety na večeři s šéfy tajných služeb, kde byl Juščenko otráven dioxinem.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.