Bývalý kouč Realu Madrid Schuster by mohl trénovat v CSKA Moskva

11. prosince 2008 18:15 - MOSKVA

Německý fotbalový trenér Bernd Schuster, který byl v týdnu odvolán z lavičky Realu Madrid, by se mohl stát koučem ruského celku CSKA Moskva. Mohl by tak vést i české fotbalisty Luboše Kaloudu a Tomáše Necida, který armádní tým posílí v lednu. Podle deníku Moskovskij komsomolec je vedení moskevského klubu se Schusterem v kontaktu.

 

ČTK/AP

Devětačtyřicetiletý Schuster v minulé sezóně dovedl Real k mistrovskému titulu, ovšem letos se mu příliš nedařilo, když jeho svěřenci před polovinou soutěže ztráceli na vedoucí Barcelonu devět bodů.

V úterý tak byl odvolán a přepustil místo Juande Ramosovi. Jen několik hodin poté však údajně obdržel nabídku od CSKA Moskva, kde by měl nahradit Valeriho Gazajeva, který po sezóně skončil. Dalšími kandidáty jsou podle ruského tisku bývalý kouč Interu Milán Roberto Mancini a trenér turecké reprezentace Fatih Terim.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: