Rubriky:

Ostatní

EURO Prahy vyhrála přípravka Sparty

15. prosince 2008 18:19 - PRAHA

Sedmiletí kluci z deseti pražských klubů si zahráli na turnaji přípravek v hale Slavie nazvaném EURO Prahy. Stalo se kořistí mladých nadějí Sparty Praha, která ve finále porazila Bohemians 1905, třetí místo vybojovala Admira Praha.

 

www.albresasa.cz

Akce konaná pod záštitou primátora hlavního města Prahy Pavla Béma a předsedy finančního výboru ZHMP Petra Hulinského, který se také aktivně zúčastnil vloženého prestižního utkání osobností turnaje a týmu herců, zpěváků a sportovních komentátorů působícím pod hlavičkou Real Top Praha.

„Hlavní město Praha akce pro mladé sportovce podporuje a podílí se na jejich pořádání. Je důležité, aby byly děti co nejvíce na hřištích a ne jen tak v ulicích. Praha se nejen hrdě hlásí k aktivní podpoře sportu, ale v čase adventu předala všem pražským fotbalovým klubům pro jejich děti a mládež přes 4000 tisíce míčů Adidas,“ řekl Petr Hulinský, který v prestižním souboji, ve kterém spolu s ním oblékli dres fotbalisté Petr Švancara, Luděk Stracený, Jiří Novotný a Luděk Zelenka, vsítil dvě branky. V dresu Real Top Praha nastoupili herci David Suchařípa a Jan Jiráň, zpěváci Vlasta Horváth a Zbyněk Drda, sportovní komentátoři Vlastimil Vlášek a Karel Diviš, moderátor Pavel Zuna, brankář Bohemians Praha Václav Winter, trenéři Vítězslav Lavička a Pavel Hoftych a šéf mužstva Alexander Smita se synem.

Součástí příjemného dne byl i křest zcela nového loga Pražského fotbalového svazu, který spolu s předsedou PFS Václavem Chválou a členem výkonného výboru PFS Petrem Voženílkem zajistili i Petr Hulinský a David Suchařípa. Ocenění za dobré výkony se dočkali i rozhodčí působící v roce 2008 v Přeboru Prahy.

jk, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.