Rubriky:

Ostatní

V PSG byly čtyři případy covidu-19, nemocný už nikdo není

23. června 2020 19:52 - Praha

V klubu francouzského fotbalového mistra Paris St. Germain byly čtyři případy nákazy novým typem koronaviru. Tři fotbalisté a jeden člen realizačního týmu už se z onemocnění vyléčili a mohou se zapojit do přípravy. Všichni vykazovali příznaky nemoci covid-19 v době, kdy byli v karanténě a nebyli s nikým v kontaktu. PSG to oznámil na svém webu, aniž by někoho jmenoval.

 

Profimedia.cz

V pondělí zahájil PSG testování všech hráčů připravujících se na finálový turnaj Ligy mistrů v Lisabonu, který začne 12. srpna. Ve čtvrtek odstartují fotbalisté samotnou přípravu tréninky v malých skupinkách a za přísných hygienických opatření.

PSG odehrál poslední zápas 11. března, kdy v osmifinálové odvetě Ligy mistrů porazil Dortmund 2:0 a postoupil do čtvrtfinále. Francouzská liga byla po březnovém přerušení na rozdíl od většiny domácích soutěží v Evropě předčasně ukončena a PSG byl vyhlášen mistrem.

Neymar na Barceloně miliardu nevysoudil, naopak musí platit sám

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.