FC Curych musel kvůli koronaviru v týmu do karantény

11. července 2020 15:12 - Praha

Hodně nepříjemný problém musí řešit švýcarský klub FC Curych. Hned několik hráčů týmu totiž bylo pozitivně testováno na koronavirus a je tak velmi reálné, že klub nebude moci dohrát sezonu. Družstvo muselo nastoupit do povinné karantény, která potrvá do 17. července. Dvě nejbližší kola byla Curychu prozatím odložena.

 

Profimedia.cz

První pozitivní test odevzdal v pátek obránce Mirlind Kryeziu, následná kontrola celého týmu dnes odhalila několik dalších infikovaných hráčů i členů realizačního týmu.

Třiadvacetiletý Kryeziu, jenž nastoupil v úterý na několik minut jako střídající hráč na hřišti Neuchatelu Xamax, měl lehké příznaky nemoci.

Curychu patří v rozehrané sezoně švýcarské ligy páté místo. Soutěž by měla skončit 2. srpna, v kalendáři tak není příliš prostoru pro nalezení náhradních termínů pro dva odložené zápasy.

pan, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.