Kvůli koronaviru byl krátce před startem odložen zápas MLS

12. července 2020 16:19 - Orlando

Dnešní zápas fotbalové MLS mezi Torontem a Washingtonem byl krátce před plánovaným začátkem odložen kvůli nebezpečí nákazy novým typem koronaviru. Jeden hráč United měl nepotvrzený pozitivní výsledek, zatímco na straně Toronta měl jeden fotbalista neprůkazný test. Podle regulí soutěže musí členové obou týmů v takovém případě ještě dnes podstoupit nové testy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Turnaj, který začal ve středu na Floridě za účasti 24 mužstev jako první ze severoamerických profesionálních soutěží, provází řada komplikací spojených s nákazou koronavirem. Kvůli 11 pozitivním případům přišel o účast Dallas, za který hraje i český reprezentant Zdeněk Ondrášek. Stejně dopadl kvůli devíti nakaženým i Nashville.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.