Fotbalista předvedl parádní kousek, diváci byli u vytržení

Su-čou/Praha

Brilantní fotbalový kousek předvedl ve čtvrtečním utkání čínské nejvyšší soutěže francouzský hráč Romain Alessandrini. V duelu mezi domácím Šanghaj SIPG a Čching-tao Chuang-chaj se kapitán hostů prezentoval parádně střiženými nůžkami, které mírnily porážku 1:2. Na jeho kousek se můžete podívat ve videu níže.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Francouzský fotbalista Alessandrini předvedl parádní nůžky.Video: sntv

10. kolo čínské Superligy nabídlo divákům oku lahodící fotbalový moment. V 85. minutě čtvrtečního utkání v městě Su-čou se nůžkami do horního rohu branky trefil kapitán celku Čching-tao Alessandrini.

Jeho trefa z 85. minuty na vítězství hostů nestačila. Šanghaj nakonec utkání opanovala poměrem 2:1. Za domácí skórovali rakouský fotbalista Marko Arnautovic a Brazilec Hulk.

Šanghaj vede skupinu B před druhým celkem tabulky z hlavního města Peking Kuo-an.