Rubriky:

Ostatní

Fotbalové zápasy narušila zatoulaná zvířata. V Brazílii papoušek, v Anglii dokonce lama

23. září 2020 06:43 - Carlton/Praha

To se jen tak nevidí. Hned dvě fotbalová víkendová utkání narušili zatoulaní živočichové. Během duelu nižší anglické soutěže v hrabství Yorkshire se na trávníku během hry potulovala lama. V ženském zápase v brazilském městě Teresópolis si na hlavu jedné z hráček zase sedl pestrobarevný papoušek.

Video již není dostupné

sntv

Diváci a hráči fotbalového zápasu v severní části Anglie mezi Carltonem Athletic a Ilkley Townem zažili v sobotu hodně netradiční vsuvku. Během duelu s fotbalisty totiž po trávníku v jednu chvíli pobíhala lama.

Chlupatý živočich přeskočil plot u hřiště a rozhodl se přidat k aktérům střetnutí. Než se účastníkům zápasu podařilo zvíře zpacifikovat, duel musel být na 20 minut přerušen.

Video již není dostupné

Výkop fotbalového zápasu v Brazílii narušil papoušek

sntv

Obdobná situace se odehrála v sobotu během přípravného zápasu ženské brazilské reprezentace v Teresópolisu, který je přibližně 120 kilometrů vzdálený od Ria de Janeiro.

Tam si na hlavu obránkyně Bruny Benitesové sedl papoušek ara. S pomocí asistenta trenéra se pestrobarevného ptáka nakonec podařilo odehnat. Zvíře si pak svou další účast na sportovní akci rozmyslelo a odletělo směrem ke svému domovu v nedaleké přírodní rezervaci.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.