Rubriky:

Ostatní

Šokující! Fotbalista zemřel poté, co ho po chybě na hřišti zmlátili spoluhráči

16. října 2020 19:18 - Praha

Drsný příběh skončil smrtí! Až téměř neuvěřitelně zní sled událostí z nižších fotbalových sfér v Ugandě. Zadák jednoho z týmů zemřel a je to dáváno do souvislosti s tím, že jej po chybě, která vedla k soupeřově gólu, měli brutálně napadnout spoluhráči.

 

https://hipradar.net

Dvaadvacetiletý Churchill Owaci měl podle dostupných svědectví chybovat při zápase dvou celků z Poba Parish v okrese Lamwo na severu africké země. Minelu mohl udělat v důsledku toho, že zřejmě hrál pod vlivem alkoholu. Ale detaily nejsou známé.

Podle tamního fotbalového šéfa Denise Onyona se spoluhráči naštvali a vrhli se na stopera po inkasovaném gólu. Slovní kritiku bleskově vyměnili za údery a kopy.

Otec italského fotbalisty Tottiho zemřel s nákazou koronavirem

Situaci se povedlo uklidnit, konflikt ale pokračoval po zápase. Napadený hráč si hodlal  vyřizovat účty.

"Vyvolalo to další bitku," líčil Onyon. "Owaci se zhroutil několik metrů od bojové scény a byl převezen do nemocnice, kde jej o několik hodin později prohlásili za mrtvého."

Případ je podle dostupných informací vyšetřován policií, zadrženi byli dva bratři, kteří měli být v akci nejaktivnější.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.